Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

INFORMÁCIE PRE KLIENTOV

  • Na kliniku NeuroVet je potrebné objednať sa na telefónnom čísle 0948 726 096. Objednanie je možné osobne, alebo v niektorých prípadoch aj cez Vášho veterinárneho lekára. Druhú možnosť je však nutné dohodnúť s Vašim veterinárnym lekárom. Pacientov prijímame ráno, v pondelok až piatok zvyčajne medzi 7:00-10:00. Pohotovostné stavy prijímame aj mimo týchto hodín a dní. Tieto prípady sa tiež musia vopred ohlásiť telefonicky.
  • Je potrebné, aby objednaný pacient prišiel ráno na lačno. To znamená, že posledné jedlo je možné podať najneskôr večer pred vyšetrením. U šteniatok a mačiatok do 6 mesiacov je nutné podať minimálne 1/3 bežnej dávky jedla, ráno v deň vyšetrenia, pretože nemôžu ostať bez príjmu potravy. . Pitný režim zostáva zachovaný.
  • Je nápomocne ak klienti donesú všetky výsledky predchádzajúcich vyšetrení (RTG snímky, krvné vyšetrenia, lieky ktoré momentálne berú, prepúšťacie správy atď.). Pokiaľ sa jedná o epizodické problémy (napr. epileptické stavy, návaly bolesti, epizodické problémy s chôdzou atď.), tak je veľmi nápomocné aby majitelia zhotovili video záznam tejto epizódy, a doniesli ho so sebou na konzultáciu. Niekedy je lepšie doniesť viac podkladov ako menej, aby sme sa úspešne dopracovali k správnej diagnóze.
  • Je potrebné, aby si klienti vyhradili na diagnostiku celý deň. V akútnych prípadoch, keď je potrebné hneď operovať sa môže poradie pacientov zmeniť podľa úsudku lekára, a tým aj predĺžiť čakacie doby. Ráno sa vykoná konzultácia a príjem pacienta, a počas dňa sa robí diagnostika.
  • K dispozícii je parkovisko vo dvore kliniky, kde môžete nechať auto počas celého dňa. Klinika je vybavená čakárňou s bezbariérovým vstupom a WC /vchod spredu z ulice/.
  • V prípade, že je pacient hospitalizovaný a má nejakú špeciálnu diétu alebo granule, ktoré preferuje môžete ich doniesť so sebou. Je vhodné aby po zákroku pacienti prijímali stravu čo najskôr. Je preto jednoduchšie začať kŕmenie s jedlom, na ktoré sú pacienti zvyknutí.
  • Pri preberaní pacienta budú klienti informovaní o výsledkoch diagnostiky, prognóza a bude im doporučená liečba, alebo operácia. Všetky terapeutické kroky sa vždy konzultujú s majiteľmi. Pokiaľ by mal byť pacient u nás hospitalizovaný dlhšiu dobu, tak Vás o priebehu hospitalizácie budeme pravidelne telefonicky informovať.
  • Do týždňa Vám bude emailom zaslaná prepúšťacia lekárska správa, ktorá bude zaslaná aj Vášmu veterinárovi. V prípade potreby bude pacient objednaný na kontrolu.
  • Veterinárna klinika NeuroVet sa nachádza 10 min chôdze od centra Trenčína, a 10 min autom do obchodného centra Laugaricio. Na ulici Bratislavská je vstup do dvore pri svetelných semaforoch a prechode pre chodcov. Pri odbočovaní z protismeru odporúčame, aby ste sa otočili na benzínovej stanici Slovnaft, pretože sa tu nachádza plná čiara,  aby ste nedostali pokutu.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.