MVDr. Michaela Fízeľová

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

MVDr. Michaela Fízeľová

Štúdium na Veterinárnej univerzite v Košiciach som ukončila v roku 2008 a hneď po absolvovaní štúdia som odišla do Českej republiky. Tu som začala pracovať na klinike v Jesenici u Prahy, kde som sa venovala prevažne internej medicíne a postupne sa začala intenzívnejšie vzdelávať v oblasti chirurgie.

Absolvovala som krátkodobé stáže v ČR (Most, Ústí nad Labe, Praha) ako aj v zahraničí (Anglicko, Fínsko). Ďalej som sa pravidelne zúčastňovala odborných workshopov v oblasti internej medicíny, dermatológie, chirurgie a neurológie. Na klinike v Jesenici som pôsobila do roku 2014.

V roku 2014 som sa stala spoluzakladateľom Veterinárnej kliniky Uhříněves v Prahe. Na klinike v Uhříněvsi som pracovala ako internista prevažne so zameraním na dermatológiu a zároveň chirurg akútnych stavov, mäkkých tkanív ako aj ortopedických zákrokov. Viedla som tím 4 lekárov a 2 veterinárnych sestričiek až do novembra 2019.

V priebehu posledných rokov som opakovane absolvovala krátkodobé stáže na klinike NeuroVet a zistila som, že by som sa chcela v rámci profesie ďalej profilovať v chirurgii a neurológii a preto som sa rozhodla vrátiť späť na Slovensko a pod vedením MVDr. V. Paluša sa zaoberať výhradne chirurgiou a diagnostikou ako neurologických tak aj ortopedických pacientov.

Veterinárna lekárka
0

Napísať správu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.